Výroba čistících přípravků je rozdělena do 3 základních řad

1. Řada Eco-Clean

2. Řada Building Wash

3. Řada ALU & REX

4. Řada Glanc

 

Řada Eco-Clean

Řada Eco-Clean obsahuje čistící a odmašťující přípravky vhodné i do těch nejnáročnějších podmínek. Mezi produkty této řady najdete, jak velmi silně odmašťující přípravky, tak šetrné čistící přípravky určené k ošetření citlivějších povrchů. Většina přípravků této řady může být vyrobena také v nepěnivé formě na přání zákazníka. Některé produkty jsou přizpůsobeny ke krátkodobé pasivaci odmaťovaného kovu.

 

Řada Building Wash

Řada Building Wash je primárně určena k čištění povrchů v průběhu a po ukončení stavebních prací. Přípravky z této řady však lze využívat i při běžné údržbě interiérů a exteriérů. Zvláštní postavení má přípravek BW 1, který je často aplikován i ve strojírenském, hutním a dřevozpracujícím průmyslu.

 

Řada ALU & REX

Řada ALU & REX zahrnuje přípravky s variabilním čistícím a odmašťující účinkem. Najdete zde přípravky určené k odmašťování a čištění hliníku a jeho slitin a to i v ultrazvukové pračce nebo silný odmašťovač s obsahem hydroxidu k odmašťování nerezu, tvrdokovu nebo litiny. Dále jsou zde přípravky s kyselým pH, které odstraní vodní kámen a rez a v neposlední řadě přípravek s neutrálním pH vhodný k šetrnému čištění a odmašťování různých povrchů.

 

Řada Glanc

Řada Glanc nabízí výběr přípravků vhodných k úklidu, které se hodí jak pro hotely a ubytovací zařízení, tak pro úklidové společnosti. Můžete si vybrat některý ze saponátů na mytí nádobí, pohlah nebo oken a jiných lesklých ploch.