Řada Glanc

Řada Glanc nabízí výběr přípravků vhodných k úklidu, které se hodí jak pro hotely a ubytovací zařízení, tak pro úklidové společnosti. Můžete si vybrat některý ze saponátů na mytí nádobí, pohlah nebo oken a jiných lesklých ploch.

 

 JARO - saponát na nádobí

Přípravek je určen na mytí a čištění nádobí a dalších předmětů v domácnostech i v oblasti veřejného stravování a cestovního ruchu. Je použitelný jako účinný prostředek pro běžný úklid.

JARO je neutrální, bez fosfátů, šetrné k pokožce rukou. Obsahuje vysoce účinné anionaktivní tenzidy.

 

 JARO na úklid

Přípravek je viskozitou a složením podobý saponátu na nádobí, ale obsah tenzidů a dalších látek je vyšší, čímž se zvyšuje jeho čistící a odmašťující schopnost a je proto vhodnější na úklid a umývání pohlah a jiných povrchů než běžné JARO na nádobí. Navíc má přípravek intenzivní příjemnou květinovou vůni.

 

 HELA - Čistič oken

Rychle schnoucí čistič skla (oken) a zdcadel, nepáchne po čpavku a nedělá šmouhy. Vhodné použití: naneste pomocí rozprašovače na leskou plochu a pomocí stěrky nebo švédské / papírové utěrky setřete. Lze přidat i do vody v poměru 1:10 a využít mycího účinky přípravku, pak je ale nutné umytou plochu setřít stěrkou, aby se předešlo šmouhám.

 

Produkty z jiných řad určené k úklidu

 BW 0 (Krtek) - Chemický čistič odpadů

Krtek je velmi silně alkalický prostředek určený především na uvolnění zanesených odpadů ve stavbách – kuchyních, prádelnách, koupelnách, záchodech. Obsahuje alkalický hydroxid, směsný tenzid a desinfekční činidlo.

 

 KleoPatra - Odstraňovač vodního kamene

Prostředek k čištění sociálních zařízení zanesených vodním kamenem, rzí. Lze použít i ke kyselému odmaštění se slabým povlakem fosforečnanu před povrchovou úpravou.

 

 APC - Univerzální čistící prostředek

je jen mírně alkalický, takže se hodí pro profesionální čištění a úklid ve všech oborech lidské činnosti – ve veřejném sektoru, průmyslu, dílnách, dopravě, službách, v domácnostech. Odstraňuje zbytky rostlinných a živočišných tuků, ropných produktů a mazadel z povrchu kovů, skla, plastů, gumy, glazovaných povrchů a jiných materiálů. Na rozdíl od ostatních modifikací EcoCleanu obsahuje i malé množství polárních organických rozpouštědel, která vhodně pomáhají při odstraňování nečistot, jsou ale environmentálně neškodná. APC je velmi šetrný k čištěným materiálům.

 

 EcoNeutral - Neutrální univerzální čistič

EcoNeutral je velmi šetrný univerzální čistící přípravek s neutrální reakcí. Technologie jeho výroby a premixy jsou převzaty z Nizozemska. Účinnými látkami jsou jemné anionaktivní a neionogenní tenzidy. EcoNeutral je šetrný k pokožce i k čištěným materiálům, takže jej lze použít k čištění všech povrchů odolných vůči vodě: k čištění dřeva, nátěrů, všech plastických hmot, k čištění a praní textilií apod. Vedle dobré čistící schopnosti vyniká současně i výbornou snášenlivostí vůči zdraví uživatele; organické složky jsou šetrné k životnímu prostředí (biologicky snadno rozložitelné).