Řada Eco-Clean

Řada Eco-Clean obsahuje čistící a odmašťující přípravky vhodné i do těch nejnáročnějších podmínek. Mezi produkty této řady najdete, jak velmi silně odmašťující přípravky, tak šetrné čistící přípravky určené k ošetření citlivějších povrchů. Většina přípravků této řady může být vyrobena také v nepěnivé formě na přání zákazníka. Některé produkty jsou přizpůsobeny ke krátkodobé pasivaci odmaťovaného kovu.

Odmašťování před povrchovou úpravou

 HDD - PRŮMYSLOVÝ ODMAŠŤOVAČ

Heavy Duty Degreaser

Průmyslový superkoncentrovaný odmašťovač je určen především do těžkých průmyslových podmínek pro odmašťování velmi silně znečištěných strojních součástí. Odstraňuje ropné zbytky, dehty, oleje, karbonizované usazeniny. Je použitelný na materiály, které se mohou omývat vodou (kovy, sklo, beton, plastické hmoty). Při aplikaci na sklo (a glazury), hliník, zinek a jejich slitiny, laky, PAD a PET je nutné HDD silně ředit! HDD dokáže odstranit ropné produkty i z betonových nebo kameninových podlah.

 

 HDC - PROFESIONÁLNÍ ČISTIČ

Heavy Duty Cleaner

Univerzální superkoncentrovaný mírně alkalický čistící prostředek. Odstraňuje ropné zbytky, nečistoty rostlinného a živočišného původu, skvrny po rostlinných barvivech (po kávě, lesních plodech, červeném vínu, krvi atd.). HDC je velmi šetrný vůči čištěnému materiálu.

Parfémovaný a v nepěnivé formě též oblíbený k čištění koberců.

 

Čištění barevných kovů

 MPC - ČISTIČ STROJNÍCH SOUČÁSTEK

Machine Parts Cleaner

Univerzální superkoncentrovaný mírně alkalický čistící prostředek, který lze podobně jako HDC či BMC použít na čištění všech materiálů odolných vůči vodě. Obsahuje účinné pasivační přísady, má vynikající čistící schopnosti, spolehlivost, příznivou cenu. Odstraňuje zbytky ropných derivátů, tuky rostlinného a živočišného původu a s nimi spojené nečistoty, zbytky po rostlinných barvivech. MPC je velmi šetrný vůči čištěnému materiálu, takže se velmi dobře hodí pro čištění strojů a jejich součástek, nástrojů, jízdních kol a tam, kde je vhodné chránit povrch materiálu proti korozi.

 

 B&MC - ČISTIČ KOL a SOUČÁSTEK

Bike and Machine (parts) Cleaner

je univerzální superkoncentrovaný mírně alkalický čistící prostředek. V zásadě je možné jej použít na čištění všech materiálů odolných vůči vodě. Obsahuje pasivační přísady, má vynikající účinnost, spolehlivost a příznivou cenu. Odstraňuje ropné zbytky, nečistoty rostlinného a živočišného původu, zbytky po rostlinných barvivech. BMC je velmi šetrný vůči čištěnému materiálu, takže se velmi dobře hodí pro čištění strojů a jejich součástek, jízdních kol a tam, kde je vhodné chránit povrch materiálu proti korozi.

 

Čištění karoserií vozidel a motorů

 C&TC - ČISTIČ DOPRAVNÍCH PROSTŘEDKŮ

Car and Truck Cleaner

Vysoce účinný prostředek k všestrannému čištění a mytí v silniční i kolejové dopravě, pro automobilisty, automyčky a servisy, benzinové stanice či depa. Je skvěle použitelný na mytí motorů, karosérií, podběhů, strojů a nástrojů. Snadno odstraňuje živočišné a rostlinné zbytky, ropné zbytky, karbonizované usazeniny, dehty, oleje, mastnotu a další nečistoty. Používá se na kovy, sklo, plasty i dřevo, lakované povrchy. Obsahuje specielní antikorozní přísady na ochranu kovových součástí. Při aplikaci na sklo (a glazury), hliník, zinek a jejich slitiny, laky, PAD a PET je nutné CTC silně ředit.

 

 GC - ČISTIČ DÍLEN A GARÁŽÍ

Garage Cleaner

Vysoce účinný čistící a odmašťovací prostředek pro garáže, automobilové opravny a depa. Používá se na velmi znečištěné povrchy - motory, strojní součásti, dílenské podlahy, rampy, ale je vhodný i na skleněné, plastové, smaltované a lakované povrchy. Odstraňuje ropné látky, oleje, mastnoty, dehty i odolné karbonizované usazeniny a další nečistoty. Při aplikaci na sklo (a glazury), hliník, zinek a jejich slitiny, laky, PAD a PET je nutné GC silně ředit

 

Úklid podlah v provozech, kancelářích i veřejných prostorech

 APC - UNIVERZÁLNÍ ČISTÍCÍ PROSTŘEDEK

All Purpose Cleaner

Je jen mírně alkalický, takže se hodí pro profesionální čištění a úklid ve všech oborech lidské činnosti – ve veřejném sektoru, průmyslu, dílnách, dopravě, službách, v domácnostech. Odstraňuje zbytky rostlinných a živočišných tuků, ropných produktů a mazadel z povrchu kovů, skla, plastů, gumy, glazovaných povrchů a jiných materiálů. Na rozdíl od ostatních modifikací EcoCleanu obsahuje i malé množství polárních organických rozpouštědel, která vhodně pomáhají při odstraňování nečistot, jsou ale environmentálně neškodná. APC je velmi šetrný k čištěným materiálům.